Hizmetlerimiz
Satış ve Danışma Hattı: 0 532 179 45 82 Türkçe

Hizmetlerimiz

 

Mobilya Dekorasyon sektöründe tecrübeli ekibimizle Ev, Ofis, İş Yeri, Mağaza gibi mekanlarınıza istenilen ölçüler ve modellerde Mobilya imalatı yapıyoruz. 
Mağaza dekorasyonu, fuar standları gibi mobilya ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri üretiyoruz. 
Mekanlarınıza en uygun projeyi tasarlayıp en kaliteli malzemelere kaliteli işciliğimizi de katarak mobilya dekorasyon projeleri üretiyoruz. 

 

Amerikan Panel Kapı ;

Amerikan kapı modelleri ve mobilya kapı modelleri hakkında ücretsiz ölçü alımı için bizi arayabilirsiniz. Camlı kapı modeli, Göbekli Kapı Modelleri ve İsteğe Göre Özel Kapı Tasarımları İmalatı ve Satış Hizmeti.

 

Mutfak Dolabı ;

Mutfak dolabı yeni nesil mutfak dolabı modellerimiz ve isteğe göre özel tasarım mutfak dolabı imalatı her bütçeye uygun kaliteli malzemelerle istediğiniz ölçüde ve istediğiniz modellerde mutfak dolabı imalatı yapmaktayız.

 

Ray Dolap ;

Raylı dolaplar ilk üretilmeye başladığı tarihlerde evlerimizin olmazsa olmaz en rahat ettiğimiz yatak odasındaki dolaplar için kullanılsa da günümüzde geliştirilen ürünler sayesinde vestiyerler, portmantolar için de kullanılmaktadır. Müşteri tercihlerine göre kapalı ve sürgülü yani Ray Dolap şeklinde üretilmektedir.

 

Banyo Dolabı ;

Banyolarımızın vazgeçilmez parçası olan Banyo Dolapları, günümüzün modern dekorasyonlar sayesinde banyolarınıza şıklık getirmektedir. Genellikle beyaz rengin ağır olduğu banyolarımızda siyah ve kahve tonları kontrast sağlayacak ve ayrıcalıklı bir stil yaratacaktır.

 

Tv Ünitesi ;

Tv Ünitesi,  genellikle evlerimizde kullanılan ve evimize gelen misafirlerin ilk dikkatini çeken dekorasyonların başında TV ünitesi gelir. Günün büyük bölümünü tv karşısında geçiriyoruz gerek müzik keyfi gerekse film keyfinizi daha  da eğlenceli ve keyifli bir hale dönüştüren ana ürünler arasında gelmektedir.