Amerikan kapı seçimi yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?
Satış ve Danışma Hattı: 0 532 179 45 82 Türkçe

Amerikan kapı seçimi yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?


Sn. Müşterilerimiz,

 

Ürünlerimizi sizin ölçülerinize göre üreterek sadece size özel olmasını sağlıyoruz. İşimiz sadece mobilya dekorasyonu değil aynı zamanda mobilya kullanımı hakkında sizlere bilgiler paylaşmak.

 

Evlerimizde, işyerlerimizde kullandığımız kapılar eski veya darbe görmesi durumunda değiştirmek için araştırmalar yaparız. Günümüzde seri üretimler sonucu büyük Alışveriş Marketlerinde satılan  amerikan kapı fiyatları oldukça düşüktür. Bunun nedeni seri üretim, Montaj,nakliye ve kapı menteşeleri hariç olmasından kaynaklıdır. Kapı alımında bu durum pek fark edilmese de nakliye bedeli, Kapıların montajı yapılacak usta bedeli ve kapı aksesuarları için menteşe fiyatlarını eklediğinizde oldukça pahalıya geldiğini görebileceksiniz.

 

Oysa ki ülkemizde büyük,orta ve küçük ölçekli Mobilya Dekorasyon firmaları size özel hizmet sunmak için birbiriyle yarışmaktadır. Üstelik elinizi hiç bir yere sürmeden firma ustaları eviniz ve işyerinize kadar gelerek ücretsiz ölçüleri alıp size özel üretimi yaptıktan sonra montajını da yapmaktadır. Size sadece ihtiyacınız şekilde kullanmak kalacaktır.

 

Amerikan Kapı ihtiyacınız var ve almayı düşünüyorsunuz? Bütçenize Uygun Kapı istiyorsunuz

 

Bütün ahşap kapı satan firmaları gezerek kendinizi yorup ve ihtacınızın dışına çıkacak şekilde kafanız karıştıysa sektöründe kaliteli ürün sahiplerine telefon ile danışabilirsiniz. Yalnız kapı alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var dilerseniz birlikte bu konulara değinelim.

 

Pek çok Amerikan kapı modeli olduğu gibi piyasada farklı fiyatlar görebilirsiniz. Örneğin; A firması 270 TL kapı satışı yaparken B firması 350 TL satışı yapmaktadır.

 

Fiyat farklarına aldanıp ucuz olsun benim olsun tarzında yaklaşmayınız. Önce ihtiyacınızı belirleyip uzun ömürlü olmasını istiyorsak kaliteli ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Piyasada seri üretimle yapılmış kapı ile size özel üretilen kapılar arasında ciddi fark var. Size özel üretilen kapılar uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır. İstediğiniz modele göre üretimi talep edeceğiniz firma tarafından yapılmaktadır.

 

Özellikle Amerikan Panel Kapı alacaksanız tercihinizi Özel İmalat yapan firmalardan yana kullanmalısınız.

 

Özel üretilen amerikan kapılar, seri üretim kapılarına göre kullanacağınız ortama çok kolay uyum sağlayarak kendini göstermektedir. Hazır satılan kapılarda maliyeti düşürmek için rekabet edilebilir. Fakat ucuz ve kalitesiz kapılar sizleri zor durumda bırakacaktır en ufak darbede kapı çatlayabilir.

 

Çok nadir tanınmış firmalar hazır amerikan panel kapı modellerini üretmektedir. Ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra hayal kırıklığına uğramamak için sizin ölçülerine uygun kapı imalatı yapan firmalar ile görüşmelisiniz.

 

Amerikan Kapı alınırken dikkat etmeniz gerekenler, kapının üretiminde kullanılan ağacın kalınlığı ve ağacın ölçüleridir. Uzun ömürlü kapı ihtiyacınızı karşılamak için Kerestenin kalınlığına dikkat etmelisiniz.

 

Kapı ağacıyla birlikte, kapı kolu, menteşe, kapı kilidi ve Cam  malzemelerine dikkat etmelisiniz.Bazı Firmalar kapı aksesuarlarını müşterinin tercihine bırakmaktadır. 10 TL ‘den 200 TL ye kadar fiyatları değişmektedir.

 

Cicili Dekorasyon olarak, Kaliteli Malzeme ve 30 yıllık tecrübemiz sayesinde bizleri tercih eden müşterilerimize bol çeşitli Amerikan Kapı Modellerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Ücretsiz Ölçüm ve Fiyat Teklifi İçin 532 179 45 82 nolu numaramızdan bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 Bizden fiyat almadan sipariş vermeyiniz.

 

Diğer haberler