Amerikan Kapı Fiyatları
Satış ve Danışma Hattı: 0 532 179 45 82 Türkçe

Amerikan Kapı Fiyatları

Amerikan Panel kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi için mutlaka okuyunuz.

Sn.Müşterilerimiz,

 

Son dönemlerde Amerikan Kapı Modelleri reklamları artmakta ve büyük alışveriş marketleri rekabeti kızıştırmaktadır. Bilgi almak için bizlere ulaşan müşterilerimize detaylı bilgiler paylaşıyoruz. Bu bilgilerin dünya çapında bilgi sahibi olunması için yazıyoruz.

 

Amerikan kapıları uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz ve ahşap kapılara nazaran daha ekonomil yani ucuzdur. Ekonomik olmasının nedeni ise seri üretimlerinden kaynaklanmaktadır. Seri halde üretilen kapılarda işçilik ve malzemeden tasarruflar sağladığı için uygun olabiliyor.  Büyük mağazalar genellikle seri üretim ile yapılan kapıları düşük bütçe ile temin edip müşterilerine satmaktadır.

 

Büyük marketlerde Ortalama 200 TL’den başlayan fiyatlarla Amerikan kapı satışları yapılmaktadır. Nakliye bedeli, Kapı aksesuarları ve montaj ücretleri bu tutara dahil değildir. Bir çok müşterimiz bu kapıları aldıktan sonra ne yapacaklarını bilememektedir. En çok yaşadıkları sorunların başında kapı montajı gelmektedir. Büyük marketlerin kendi montaj ekibi olmakla birlikte özel olarak sadece bu işi yapan firmalar da mevcut.

 

Nakliye Bedeli, Kapı kol, kapı kilit, kapı menteşeleri ve Montaj ustasına verilen para ile 200 TL’ye aldığınızı düşündüğünüz kapı 350 TL gibi bir rakama geliyor ve seri üretimden çıkmış kapı almış oluyorsunuz.

 

Büyük firmalar ile orta ve küçük ölçekli firmalar arasında rekabet her geçen gün daha da artmaktadır. Seri üretimlerin yanında size özel kapı üreten firmalar da rekabet ortamında kendilerini göstermektedir.

 

İstanbul Bölgesinde bizim gibi Mobilya Dekorasyon ve Amerikan kapı üretici firmaları kaliteli ürünlerle sadece size özel ölçülerde üretim yaparak montajını yapmaktadır. Günümüzde internet yaygın olmasından kaynaklı internet üzerinden genellikle müşterilerimiz bizlere ulaşmaktadır. Cicili Dekorasyon olarak kaliteden ödün vermeden yılların verdiği tecrübeyle birlikte Amerikan kapı üretimini kaliteli şekilde üretip hiçbirşeye karışmadan eski kapılarınız çıkartılarak yenı kapılarınızın montajını ekiplerimiz yapmaktadır.

 

Firmamızda Camsız amerikan kapı, Yarı camlı amerikan kapı ve tam boy amerikan kapı modelleri bulunmaktadır. Üstelik sınırsız renk seçeneği ile sizlerleyiz. Üç model için kapı ücretleri birbirinden farklıdır. Camsız Amerikan kapı modelleri şuan için  300 TL,  Yarı Camlı Amerikan Kapı modelleri 350 TL ve Tam Boy Amerikan Kapı modelleri ise 400 TL gibi ortalama fiyatlarla bütçenizi zorlamadan ekonomik kapınızı üretiyoruz. İstanbul bölgesi amerikan kapı fiyatları çok farklılık gösterse de kalitemizden ve fiyatlarımızından ödün vermiyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ön plandadır.

 

Firmamıza ulaşmanız durumunda İstanbul ve çevre iller için Ücretsiz Ölçüm ve fiyatlama desteğinizi sizlere veriyoruz. Anlaşmamız halinde kapı montajı yapılırken eski kapılarınız itina ile sökülüp yeni ve pırıl pırıl olan evlerinize yeni sıcaklık katan Amerikan kapılarınızın montajını yapıyoruz.

 

Uzun ömürlü, kaliteli Amerikan kapı istiyorsanız, bizden fiyat almadan asla sipariş vermeyiniz.

 

Hacı Usta

İletişim&Whatsapp : 532 179 45 82 nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


 

 

 

Diğer haberler